2018/2019/2020 RESULTS

2020 RESULTS

Fisher Results

Mens Open

1st – Matt Elias & Nate Miller

2nd – Anthony Savage & Landon Shorts

3rd/4th – Nolan Campbell & Dante McCoy

3rd/4th – Yuan Cotes & Mike Fehrs

 

Mens AA

1st – Chad Meeder & Noah Miller

2nd – Nate Cozzens & Joey Dietrich

 

Mens A

1st – Ryan Charles & Jacob Lobb

2nd – Andrew Cathro & Bryce Watkins

 

Mens BB

1st – Hien Nguyen & Tim Ilgenfritz

2nd – Mike Messinger & Brayden Messinger

 

Junior boys 18s

1st – Connor Stauffer & Christian Sheaffer

2nd – Tyler McConnell & Max Barr

 

Junior boys 16s

1st – Quin Zilch & Matt Labouliere

2nd – Owen McFadden & Chase Robbins

 

Junior boys 14s

1st – Jack Wolgemuth & Parker Gooding

2nd – Nathan Wenger & Dylan Musser

 

Womens Open

1st – Hailey Wolfe & Nevaeh Wolfe

2nd – Samantha Brostrom & Keri Gearhart

3rd/4th – Karlie McCreary & Lauren Kemmer

3rd/4th – Katie Leftridge & Emily Poole

 

Womens AA

1st – Cat Amoriello & Rosa Veliky

2nd – Charlotte Montgomery & Katie Miller

 

Womens A

1st – Kristen Sipling & Rachel Sipling

2nd – Jeanette Trella & Melanie Cotes

 

Womens BB

1st – Kailey Elrod & Natalie Dependahl

2nd – Emma Lessick & Amanda Baldwin

 

Womens B

1st – Emily McCall & Hannah Bird

 

Junior girls 18s

1st – Milan Rex & Mailihn Godschall

2nd – Rachel Sipling & Sarah Moore

 

Junior girls 17s

1st – Ava Holden & Cassidy Davis

2nd – Logan Martin & Allie Kins

 

Junior girls 16s

1st – Rachel Mace & Bryn Bautista

2nd – Cansu Moral & Sophia Kluska

 

Junior girls 15s 

1st – Mylie Ormand & Addison Huber

2nd – Alana Whitwell & Abby Houpt

 

Junior girls 14s

1st – Shylah Swope & Kadi Pynchon

2nd – Prudence Marco & Jesslyn Ross

 

Junior girls 13s

1st – Aubree Mon & Jalia Dublin

2nd – Isabella Fekula & Ava Brunnabend

 

Junior girls 12s

1st – Leela Mon & Isabella Garces

2nd – Mackenzie Bi & Sara Deli

 

Junior girls 17s Quads

1st – Madeleine Forry, Lexi Niedrowski, Myah Conway, Grace Woll

2nd – Adriana Storti, Rylie Watton, Georgia Davis, Brecklyn Loynd

 

Junior girls 15s Quads

1st – Taryn Peters, Lexi Miller, AnnaMarie Petricevic, Kenzie Boyer

2nd – Giovanna Fiordimondo, Bryn Carrigan, Bella Terra, Taylor Montgomery

 

Junior girls 13s Quads

1st – Samantha Gasink, Hallie Kees, Merideth Oister, Cara Furchner

2nd – Madelyn Wagner, Faith Blaylock, Leah Groft, Aliza Staub

 

Coed AA

1st – Ryan Alu & Sam Brostrom

2nd – Aaron Henne & Emily Hoffman

 

Coed A

1st – Joey McInerny & Rachel Hutchinson

2nd – James Moyer & Maddie Moyer

 

Coed BB

1st – Nick Vo & Makala Thompson

2nd – Drew Coles & Ellysha Brunt

 

Coed B

1st – Dylan Martin & Danita Martin

2nd – Will Sierer & Alexandra Sierer

 

Quads A

1st – Nate Miller, Lanae Hunsberger, Kaleb Ansell, Rachel Hess

2nd – Josh Stewart, Dylan Hildebrand, Brady Lemen, Ryan Gardner

 

Quads BB

1st – Mike Delyser, Mike Conkey, Janae Moran, John Corso

2nd – Bill Lucas, Henry Ly, Dylan Zemitis, Scott Stonebraker

 

Quads B

1st – Logan Thompson, Tim OaYang, Rapha, Jackson

2nd – Angelia Salvati, Courtney Blimline, Devin Luno, Dylan Geisler

 

Triples A

1st – Adam Pennartz, Quincy Nissley, Jordan Nissley

2nd – Tim Moyer, Mike Wang, Kevin Abraham

 

Triples BB

1st – Will Sierer, Ben Sierer, Declan Donahue

2nd – Sam Andes, Tre Turner, Adam Williams

SportsFest

Mens Open

1st – Chris Vaughan & Jon Ferrari

2nd – Ian Capp & Nate Miller

3rd/4th – Ryan Alu & Jake Milnazik

3rd/4th – Ryan Genova & Matt Elias 

5th/8th – Kam Beans & Aaron Brooks

5th/8th – Pat Cronshaw & Eric McGuiney

5th/8th – Garret Dimm & Josh Castillo

5th/8th – James Moyer & Ryan Love

 

Mens AA

1st – Sam Maszkiewicz & Cam Blanchard

2nd – Connor Dillon & Chris Ortiz

 

Mens A

1st – Quac Nguyen & Victor Saleet

2nd – Nate Johnson & Alex Modrzecki

 

Mens BB

1st – Jimmy Nguyen & Jeff Tran

2nd – Colin Gordan & Joe Vannoy

 

Mens B

1st – Max Bushong & Jim Bushong

2nd – Noah Koch & Stephen Koch

 

Junior boys 18s

1st – Ben Robbins & Chase Robbins

2nd – Nick Blose & Noah Szakovicz

 

Junior boys 16s

1st – Quin Zilch & Matt Labouliere

2nd – Stefan Bilc & Owen McFadden

 

Womens Open

1st – Jessica Crum & Kelly Vieira

2nd – Melissa Rigo & Carsen Mata 

3rd/4th – Jacklyn Baker & Autumn Jenkins

3rd/4th – Erin Harman & Rosa Veliky 

 

Womens AA

1st – Amanda Rachwal & Sydney Wilson

2nd – Karina Almeda & Michelle Froehilch

 

Womens A

1st – Erika Spina & Megan Hinkle

2nd – Jacque Cursi & Caitlin McMillen

 

Womens BB

1st – Sydney Heffner & Jamie Byrne

2nd – Alana Whitwell & Dolce Whitwell

 

Junior girls 17s

1st – Elizabeth Flynn & Maddie Orth

2nd – Makena Smith & Kyleigh Brown

 

Junior girls 16s

1st – Stephanie Pepe & Lacie Brown

2nd – Ava Holden & Grace Hercik

 

Junior girls 15s 

1st – Courtney Shire & Abby Schweitzer

2nd – Kayla Ginther & Amanda Baldwin

 

Junior girls 14s

1st – Paige O’Connell & Paige Horst

2nd – Christina Lawlor & Isabella Martens

 

Junior girls 13s

1st – Grace Reinhart & Sara Lehman

2nd – Aubree Mon & Jalia Dublin

 

Junior girls 12s

1st – Leela Mon & Isabella Garces

2nd – Ondine Murabet Autumn Nixon

 

Junior girls 12s Quads

1st – Julia Cleveland, Emma Cleveland, Adrianna Morris, Alessandra Procope

 

Junior girls 14s Quads

1st – Ella Strohmaier, Anna Richardson, Eliza Schneider, Carly Timblin

2nd – Rayna Burke, Grace Plechner, Mianna Ly, Victoria Wagner

 

Junior girls 16s Quads

1st – Julia Kuehl, Katie Kuehl, Kylie Shetter, Jenna Jones

2nd – Morgan Dzema, Alexa Bartman, Jolene Greenawalt, Jackie Fekula

 

Junior girls 18s Quads

1st – Brooke Adams, Myah Conway, MacKenzy Ruggiero, Leah Brunnabend

2nd – Sophia Basler, Grace Pardee, Rachel Youngcourt, Sofia Lerro

 

Coed AA

1st – Aaron Brooks & Kelly Vieira

2nd – Mike Fehrs & Karli McCreary

 

Coed A

1st – Mike Wapner & Erika Spina

2nd – Chris Ortiz & Marissa Udzella

 

Coed BB

1st – Karloa Bolanos & Zuleima Narvaez

2nd – Steve Moll & Rebecca Heflin

 

Coed B

1st – Jim Houpt & Abby Houpt

2nd – Mario Chen & Sydney Chen

 

Quads A

1st – Ryan Kenny, Tom Burrell, Ryan Adams, Justin Beaumont

2nd – James Moyer, Ryan Love, Cam Blanchard, Justin Fimiani 

 

Quads BB

1st – Lucas Adam, Alex Baker, Thor Long, Mahir Yusof

2nd – Shafie Muhamad, Ben Ilgenfritz, Alex, Angelo

 

Quads B

1st – Geno Swindell, Scott Kronick, Mike Williams, Karen Brown

2nd – Guy Magrone, Frankie Magrone, Arturo Martinez, Marco Rocha

 

Triples A

1st – Mike Towle, Nate Wolfe, Connor Dillon

2nd – Joey Brennen, Dave Hoffman, Joey Dietrich 

 

Triples BB

1st – Brynn Dreisbach, Sydney Johnston, Azhar Sumar

2nd – Noah Koch, Amanda Cicalese, Chris Bono

Players Open

Mens Open

1st – Ian Capp & Nate Miller 

2nd – Aaron Brooks & Garret Dimm

3rd/4th – Anthony Savage & Logan Gehman

3rd/4th – Ryan Genova & Matt Elias 

5th/8th – Nolan Campbell & Dante McCoy

5th/8th – Jacob Pasteur & Francesco Sani

5th/8th – Nick Turko & Jalen Penrose

5th/8th – Logan Hunsberger & Travis Moyer

 

Mens AA

1st – Tyler Berst & Tyler Lewis

2nd – Kenny Snyder & Nate Veli

 

Mens A

1st – Abel Gebre & Christian Sheaffer

2nd – Jordan Nissley & Quincy Nissley

 

Mens BB

1st – Aiden O’Brien & Sean Dougherty

2nd – Rudy Vargas & Micaela Sensenig

 

Junior boys 18s

1st – Ben Sierer & Christian Sheaffer

2nd – Drew Hauben & Matt Comiciotto

 

Junior boys 16s

1st – Jacob Lobb & Seth Graybill

2nd – Noah Aurdos & Nick Vo

 

Womens Open

1st – Jessica Crum & Kelly Vieira

2nd – Hailey Wolfe & Nevaeh Wolfe 

3rd/4th – Jacklyn Baker & Eliana Rodgers

3rd/4th – Sammy Porter & Autemn Jenkins

 

Womens AA

1st – Courtney Gernert & Charlotte Montgomery

2nd – Emily Hoffman & Katie Laughman

 

Womens A

1st – Emily Fridirici & Cat Amoriello

2nd – Taylor Rapuano & AnneMarie Lenoir

 

Womens BB

1st – Dolce Whitwell & Julia Bowes

2nd – Camille de la Torre & Ally Cummings

 

Junior girls 18s

1st – Faith McGown & Sydney Ohl

2nd – Angalyn Strouse & Alexis Southivong

 

Junior girls 16s

1st – Mailinh Godschall & Carlin Costell

2nd – Jaiden Kakos & Kelsey Hasson

 

Junior girls 15s 

1st – Brooke Yankanich & Cassidy McCollum

2nd – Jessica Minnick & Abby Yantis

 

Junior girls 14s

1st – Shylah Swope & Kadi Pynchon

2nd – Hailey Oller & Paige O’Connell

 

Junior girls 13s

1st – Abigail Eagler & Wren Roberts

2nd – Lauren Hobbs & Sydney Wilt

 

Junior girls 15s Quads

1st – Elliet Manning, Emma Lessick, Isabella Terra, Amanda Baldwin

2nd – Jacque Rizzuto, Samantha Kiernan, Cynthia Huang, Emma Shaffer

 

Junior girls 13s Quads

1st – Madelyn Wagner, Faith Blylock, Leah Groft, Aliza Staub

2nd – Madison Shatzer, Adyson Seymour, Addison Zeigler, Callie Hose

 

Coed AA

1st – Aaron Hoke & Courtney Stains

2nd – Mike Wagner & Melann Amory

 

Coed A

1st – Adam Black & Lanae Hunsberger

2nd – Evan Hoke & Abigail Picard

 

Coed BB

1st – Tyler George & Kristen Spengler

2nd – Joe Jones & Eve Brink

 

Coed B

1st – Jason Jones & Jadyn Jones

2nd – Victor Cavataio & Vivian Cavataio

 

Quads A

1st – Moises Jimenez, Emmanuel Jaquez, Carlos Mercado, Yonalvy Acosta

2nd – Jeremy Torres, Gabriel Gonzalez, Erick Villar, Anthony Baronio

 

Quads BB

1st – James Campbell, Tyler Campbell, Matt Donaldson, Logan Keber

2nd – Ean Julius, Ryan Heist, Greg Bankert, Karena Bankert

 

Quads B

1st – Christian Bucks, Justin Fry, Kyle Charles, Bryce Lutz

2nd – Adan Sandoval, Todd Griffiths, Mike Ortiz, Jafet Quintana

 

Triples AA

1st – Ryan Alu, Ian Capp, Anthony Savage

2nd – Tristan Schraudner, Brady Lemen, Austin Richards

 

Triples A

1st – Greg Cassel, Blake Cassel, Dylan Zimmerman

2nd – Dan Bellsfield, Jake Domen, Max Geeting

 

Triples BB

1st – Lamar Fahnstock, Nick Chapman, Casey Lyons

2nd – Kayla Pedersen, Katie Weigle, Alexa Cassel

Volley4Independence

Mens Open

1st – Ian Capp & Nate Miller 

2nd – Ryan Genova & Matt Elias

3rd/4th – Anthony Savage & Logan Gehman

3rd/4th – Ayal Ciobotaru & Jared Warner

5th/8th – Nicholas Collins & Kevin McCandless

5th/8th – Jake Milazik & Ryan Alu

5th/8th – Aaron Brooks & Kaden Knepper

5th/8th – Nader Nassif & Dustin Donegan

 

Mens AA

1st – Ryan Charles & Jon Martin

2nd – Tristan Schraudner & Brady Lemen

 

Mens A

1st – Phil Niederer & Zack Cole

2nd – Mike Wapner & Moe Hashimi

 

Mens BB

1st – Mason Zeo & Jake Monson

2nd – Cory Ellis & Dan Fulop

 

Mens B

1st – Bill Lucas & Alex Blair

2nd – Brayden Eberhart & Jordan Kern

 

Junior boys 18s

1st – Ben Robbins & Cole Kratzer

2nd – Drew Hauben & Christian Wolf

 

Junior boys 16s

1st – Chase Robbins & Owen McFadden

2nd – Quin Zilch & Matt Labouliere

 

Junior boys 14s

1st – Logan Eaton & Ethan Li

2nd – Jack Forry & Chase Nugent

 

Womens Open

1st – Jessica Crum & Kelly Vieira

2nd – Sydney Alvis & Maddy Kline

3rd/4th – Autumn Jenkins & Lydia Smith

3rd/4th – Sammy Porter & Kayla Jeckell

 

Womens AA

1st – Sammy Porter & Sarah Yocum

2nd – Sarah Gomish & Leslie Tintle

 

Womens A

1st – Megan Rizzi & Michelle Frank

2nd – Rachel Sipling & Sarah Moore

 

Womens BB

1st – Holly Motheral & Monica Sheaffer

2nd – Juliana Mowen & Morgan Reiss

 

Junior girls 18s

1st – Eliana Rodgers & Abbey Stiffler

2nd – Sophia Basler & Bella Ganfield

 

Junior girls 16s

1st – Milan Rex & Mailinh Godschall

2nd – Faith McGowan & Sarah Journey

 

Junior girls 15s 

1st – Alivia Rutt & Addison Huber

2nd – Emerson Sellman & Karen Cao

 

Junior girls 14s

1st – Hailey Oller & Paige O’Connell

2nd – Jacque Rizzuto & Samantha Kiernan

 

Junior girls 13s

1st – Shylah Swope & Kadi Pynchon

2nd – Sophia Wilson & Sara Martinson

 

Junior girls 12s

1st – Abigail Eagler & Wren Roberts

2nd – Abigail Frownfelter & Olivia Von Neida

 

Junior girls 15s Quads

1st – Adeline Phillips, Rachel Beck, Reese Beck, Carly Everett

2nd – Giovanna Fiordimondo, Elliet Manning Carly Campbell, Bella Terra

 

Junior girls 14s Quads

1st – Anna Collins, Sarah Meyer, Emma Rizutto, Megan Murphy

2nd – Vivian Cavataio, Cassidy Nuss, Isabella Bucci, Peyton Maass

 

Junior girls 13s Quads

1st – Madilyn Bogovic, Isabella Runkle, Autumn Henry, MeLeah Williams

2nd – Melissa Hinkson, Cate Waropay, Claire Waropay, Mary Carter

 

Coed AA

1st – Ob Bensongngem & Sydni Horner

2nd – Jared Hinkle & Megan Hinkle

 

Coed A

1st – Isaiah Picard & Sabrina Harbaugh

1st – Jarrad Hankins & Emily Fridirici

 

Coed BB

1st – Trey Sadler & Alexa Cassel

2nd – Ben Ilgenfritz & Danni Ythier

 

Coed B

1st – Seth Davis & Leah Davis

2nd – Doug Blystone & Molly Blystone

 

Quads A

1st – Joshua Hess, Konrad Martin, Reuben Kemrer, Caleb Roberts

2nd – Zakk Bowman, Dakota Nester, Quincy Nissley, Ester Talamo

 

Quads BB

1st – Connor Dillon, Chelsea Pike, Jared Berg, Mike Hartman

2nd – Rudy Vargas, Steve Nguyen, Christian Lanzano, Mike Paulison

 

Quads B

1st – Katelyn Kernicky, Sam Borkowski, Patty Agustin, Elliet Manning

2nd – Maddie Kole, Clarke Cooper, Zack Kole, Jake Fenby

 

Triples AA

1st – Matt Elias, Natalie Stewart, Chad Albert

2nd – Micah Godshall, Mike Lewis, Karlie McCready

 

Triples A

1st – Will Sierer, Tyler Sheaffer, Jacob Pasteur

2nd – Carson Steinbach, Connor Stauffer, Jack Eshleman

 

Triples BB

1st – Sammy Porter, Mike Porter, Ian Capp

2nd – Henry Ly, Cam Boisvert, Ben Ilgenfritz

Volley4Rumble 

Mens Open

1st – Ryan Genova & Matt Elias

2nd – Kameron Beans & Josue Castillo

3rd/4th – Dave Evans & Cal Fisher

3rd/4th – Logan Hunsberger & Travis Moyer

5th/8th – Ian Capp & Nate Miller

5th/8th – Jake Milazik & Ryan Alu

5th/8th – Christen Hartnett & Landon Shorts

5th/8th – Garret Dimm & Aaron Brooks

 

Mens AA

1st – Miguel Jones & Ob Besonngem

2nd – Joe Picard & Josh Stewart

 

Mens A

1st – Cameron Blanchard & Clark Handel

2nd – Joey McInerney & John McInerney 

 

Mens BB

1st – Ryan Charles & Kyle Charles

2nd – Dan Fulop & Jordan Kern

 

Mens B

1st – Dawson Forney & Colin Treibley

2nd – Andy Cleveland & Samy Azar

Junion boys 18s

1st – Triston Schraudner & Brady Lemen

2nd – Adam Brossman & Owen Hanzelman

 

Junior boys 16s

1st – Tyler McConnell & Dylan Mulvaney

2nd – Jared Johnson & Cameron Birch

 

Junior boys 14s

1st – Tyler Campbell & Ashton Wilson

2nd – Tristan Lazor & Nathan Mork

 

Womens Open

1st – Jessica Crum & Kelly Vieira

2nd – Sammy Porter & Lydia Smith

3rd/4th – Kristin Krause & Avery Perosa

3rd/4th – Madison Wood & Sarah Wood

 

Womens AA

1st – Eliana Rodgers & Abbey Stiffler

2nd – Erin Harman & Kadi McCoy

 

Womens A

1st – Caroline Shelby & Jayna Class

2nd – Erika Spina & Micaela Senseng

 

Womens BB

1st – Genessa Sirard & Alyssa Lyon

2nd – Vitoria Leidy & Morgan Ross

 

Junior girls 18s

1st – Eliana Rodgers & Abbey Stiffler

2nd – Emma Notarfrancesco & Sydney Houchens

 

Junior girls 17s

1st – Brynn Dreisbach & Sloane Rooney

2nd – Samantha Simmers & Alaina Roman

 

Junior girls 16s

1st – Audrey Boucher & Scarlett Jago

2nd – Sydney Schwanbeck & Ally Plitnick

 

Junior girls 15s 

1st – Alana Whitwell & Abby Houpt

2nd – Madison Theisen & Jaiden Kakos

 

Junior girls 14s

1st – Alexa Mork & Madison Monahan

2nd – Jacque Rizzutto & Samantha Kiernan

 

Junior girls 13s

1st – Rayna Burke & Grace Plechner

2nd – Addison Hertzog & Aubrey Ward

 

Junior girls 12s

1st – Morgan Mickle & Abby Frownfelter

2nd – Amariah Weaver & Arabella Keylor

 

Junior girls 16s Quads

1st – Maren McGuire, Millie Grove, Maddie Rudolph, Jess Sack

2nd – Camille Pinterich, Morgan Nevel, Cecelia Isenberg, Sarah Steeber

 

Junior girls 15s Quads

1st – Elizabeth Kerin, Gale Summer, Sarah Hess, Peyton Fisher

2nd – Kaitlynne Anderson, Myanna Green, Trinity Unger, Dalayshia Evans

 

Junior girls 14s Quads

1st – Vivian Cavataio, Cassidy Nuss, Isabella Bucci, Peyton Maass

2nd – Alaina Ceo, Avianna Chilmaza, Kilee Kuhlman, Courtney Foose

 

Junior girls 13s Quads

1st – Hallie Kees, Samantha Gasink, Meredith Oister, Olivia Ryno

2nd – Carlee Warner, Reagan Doll, Taylor Emenheiser, Nylah Jefferson

 

Coed AA

1st – Ob Besongngem & Sam Hebb

2nd – Ayal Ciobotaru & Sydni Horner

 

Coed A

1st – Jason Lewis & Rachel Hess

1st – Nate Johnson & Paige Fenstermacher

 

Coed BB

1st – Zac Saffin & Nevaeh Wolfe

2nd – Keri Gearhart & Abby Picard

 

Coed B

1st – Jason Jones & Kilee Kuhlman

2nd – Micah Griffith & Caitlin Tusman

 

Quads A

1st – Stephanie Brooks, Drew Patterson, Courtney Stains, Aaron Hoke

2nd – Mike Wapner, Ryan Dry, Danny Dry, Troy Huntzinger

 

Quads BB

1st – Frankie Santiago, Yael Rivera, Chenla Long Jr., Charlie Sabach

2nd – Ben Sierer, Will Sierer, Melinda Eglinton, Bert Wetten

 

Quads B

1st – Mike Ayers, Kate Kernecky, Abby Houpt, Alexis Mork

2nd – Angalyn Strouse, Alexis Southivong, Madeline Walker, Savannah Lesley

 

Triples A

1st – Caroline Shelby, Kaleb Ansell, Logan Smiley

2nd – Stephanie Brooks, Evan Hoke, Aaron Hoke

 

Triples BB

1st – Mia Pickering, Nick Blose, Owen McFadden

2nd – Jean Moran, Frankie Santiago, Ricardo Colon

Keystone Frenzy 2020

Mens Open

1st – Shane Donohue & Chris Vaughan

2nd – Dave Evans & Cal Fisher

3rd/4th – Aaron Brooks & Kaden Knepper

3rd/4th – Landon Shorts & Christen Hartnett

5th/8th – Nick Drooker & Sam Albus

5th/8th – Ian Capp & Nate Miller

5th/8th – Ryan Genova & Matt Elias

5th/8th – Jake Milnazik & Ryan Alu

 

Mens AA

1st – Tyler Berst & Tyler Lewis

2nd – Chad Meeder & Noah Miller

 

Mens A

1st – Adam Gallagher & Colson Hunt

2nd – Jordan Spidle & Ryan Kelley

 

Mens BB

1st – Ean Julius & Greg Bankert

2nd – Zack Kole & Jacob Fenby

 

Mens B

1st – Rob Cole & Isaac Kole

2nd – Jason Jones & McKenna Jones

 

Junior boys 18s

1st – Colton Lutz & Ryan Charles

2nd – Zac Saffin & Peyton Wolfe

 

Junior boys 16s

1st – Tyler McConnell & Max Barr

2nd – Quin Zilch & Matt LaBouliere

 

Junior boys 14s

1st – Tristan Lazor & Nate Mork

2nd – Kirby Campbell & Alan Garcia

 

Womens Open

1st – Jessica Crum & Kelly Vieira

2nd – Sydney Alvis & Maddie Kline

3rd/4th – Hailey Wolfe & Nevaeh Wolfe

3rd/4th – Renee Shultz & Cara Shultz

 

Womens AA

1st – Hailey Wolfe & Maddie Wood

2nd – Brittany Lintelman & Angie Smith

 

Womens A

1st – Sam Hebb & Ali Graf

2nd – Andrea Wheeler & Maria Velicu

 

Womens BB

1st – Colette Kellen & Maddie Moyer

2nd – Jean Moran & Ashley Merton

 

Womens B

1st – Camille DeLaTorre & Ally Cummings

2nd – Kinley Woitas & Emily Kline

 

Junior girls 18s

1st – Hailey Wolfe & Nevaeh Wolfe

2nd – Cara Shultz & Corinne Shultz

 

Junior girls 17s

1st – Alaina Roman & Samantha Simmers

2nd – Alexis Southivong & Alexis Wilkerson

 

Junior girls 16s

1st – Ava Goryl & Maddy Lowe

1st – Madison Wood & Sarah Wood

2nd – Maggie Layman & Lillian Caldwell

2nd – Sydney Schwanbeck & Ally Plitnick

 

Junior girls 15s

1st – Alice Frank & Audrey Boucher

2nd – Alana Whitwell & Abby Houpt

 

Junior girls 14s

1st – Olivia Hollen & Jesslynn Ross

1st – Prudence Marco & Kilee Kuhlman

 

Junior girls 13s

1st – Hallie Kees & Samantha Gasink

2nd – Gracie Reinhart & Meagan Speizer

 

Junior girls 12s

1st – Morgan Mickle & Olivia Von Neida

2nd – Julia Cleveland & Emma Cleveland

 

Junior Quads

1st – Alexa Mork, Kate Kernicky, Rachel Swan, Olivia Flynn

2nd – Camille Pinterich, Morgan Nevel, Cecelia Isenberg, Sarah Steeber

 

Coed AA

1st – Yuan Cotes & Emma Dickson

2nd – Matt Seifert & Sam Brostrom

 

Coed A

1st – Jason Buckwalter & Courtney Louise

2nd – Adam O’Hara & Rachel Cray

 

Coed BB

1st – Alex Adelman & Gayle Edelstein

2nd – Zack Ogden & Natalie Ogden

 

Coed B

1st – William Reaume & Elizabeth Reaume

2nd – Joseph St.Pierre & Theresa Allen

 

Quads A

1st – Sanky Sanny, Keval Mandalia, Jarrad Hankins, Tim Callahan

2nd – Jacob Fenby, Madeline Kole, Zachary Kole, Phil Neiderer

 

Quads BB

1st – Bill Lucas, Drew McIntyre, Christian Scheaffer, Mike Zukowski

2nd – Ben Sierer, Will Sierer, Devin Roth, Kayla Pedersen

 

Triples AA

1st – Nate Miller, Landon Shorts, Kurt May

2nd – Josh Farman, Anthony Savage, Eric Hopton

 

Triples A

1st – Mike Wapner, Moe Hashimi, Jose Angel

2nd – Lauren Enfield, Noah Wilson, Evan Misal

 

Triples BB

1st – Aiden O’Brien, Jake Monson, Mason Zeo

2nd – Doug Blystone, Mike Ayres, Scotty Branson

© 2018 by East Coast Volleyball. Proudly created with Wix.com